vrácení zboží

Littleartur.cz chce, abyste se milovat svého kousek! Pokud nejste spokojeni se svým nákupem můžete dostat náhradu na naší reciept své zboží (v původním stavu). To neplatí, pokud se jedná o zakázku položku, pokud je položka vrácena poškozen nebo pokud se jedná o prodej položka. Musíte nás kontaktovat do 7 dnů od nákupu, pokud si přejete vrátit na vrácení peněz. Nebudeme platit náklady na zpáteční poštovné a uhradí pouze náklady položka není pro původní poštovné, kterou jste zaplatili.

Přístup k historii objednávek ze svého účtu.

Vyberte objednávku obsahující produkt, který chcete vrátit.

Vyberte produkt (y), které chcete vrátit zaškrtnutím políčka vedle jejich názvu (y).

(Volitelně) Přidejte vysvětlení,aby můžeme pochopit, proč se vrací pořadí.

Jakmile bude formulář vyplněn, klikněte na " vrácení zboží ", aby se poslat svůj požadavek.

výměny

Výměny mohou být provedeny do 14 pracovních dnů od obdržení zaslat zboží. Můžeme vyměnit za jiné položky Gold rating hodnoty Saami mínus náklady poštovné. Neděláme výměn v oblasti zakázkové zlato prodej předmětů.

 

Vyměnit nebo položka náhrady / s:

 

1. Chcete-li vyměnit, kontaktujte Wilderness přes náš zákaznický servis formě dans le požadovaném čase. Uveďte důvod pro výměnu nebo vrácení peněz - to, co si přejete vyměnit za - a souhlasíte, že jste se vrátí Váš předmět v informačních a komunikačních technologií původní stav.

 

2. položky mají být vráceny do divočiny, pokud ICT v původním stavu a do 14 dnů od obdržení poslat položku / ů.

 

3. Post položka / s na adresu: Radyova 5 kvetna 59/1167 Praha Česká republika-Eu.

   

4. Nechceme nabízet výměna, úvěry, výnosy nebo náhrad pro prodej nebo na zakázku položky.

 

5. Zvolíte-li úvěrovou poukázku, budeme email vám to, jakmile jsme obdrželi-vrácené zboží. Bude platný po dobu 12 měsíců. Prosím, požádají-li nám e-mailem na návrat.

 

6. Pokud vracíte položky pro vrácení peněz, bude tato náhrada být provedeno, jakmile je položka přijata do informačních a komunikačních technologií původní stav. Náhrady jsou jen jedním nákladová položka a Wilderness nebude platit zpáteční poštovné. Budeme email vám poradí vrácení peněz-učiněna.

 

7. Každá otázka, napište nám na tshirt@littleartur.cz~~pobj - nebo pomocí kontaktního formuláře na zákaznický servis na této stránce.

 

 

Omezení vývozu / Celní

 

Všechny daně a cla včetně celní a daňové poutce jsou zákazníci reposibility & Může být požadavek vládní dovozu. Littleartur nemá žádnou kontrolu nad prací a nebude vracet zákazníkům veškeré výdaje.

 

dementi

Littleartur nebude přebírat odpovědnost za nic dobrého všechny poškozené nebo rozbití partnera poté, co byla objednávka, byla doručena v dobrém stavu. Nejsme zodpovědní za včasné dodání všech partnerských poté, co byla objednávka nás opustil nebo v důsledku jakýchkoli okolností, mimo naši kontrolu.

 

Ochrana osobních údajů

 

Littleartur se zaměřuje na udržení své údaje soukromé. Nechceme vyměnit / sell / předat své osobní details'any části. Používáme em pouze pro vaše objednávky a zasílání newsletterů / aktualizací. Pokud jste se rozhodli-in pro newsletter můžete odhlásit na tshirt@littleartur.cz~~pobj

 

Bezpečnost platebních

 

Naše onlineshop využívá paypal - světový Uznávaná on-line platební systém. Má nezaručený bezpečný průmyslový standard SSL certifikát (Secure Sockets Layer) šifrovací technologii.

 

Kontaktujte nás:

Jakékoli otázky či problémy - email: handvintage@littleartur.cz